Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Witam na nowej stronie Koci Dom

Z początkiem nowego 2011 roku zaprasząm na nową wersję strony o kotach Koci Dom.

Strona jest obecnie w wersji dynamicznej co daje umożliwia lepsza nawigacje, łatwiejsze dotarcie do materiałów, ładniejsze galerie zdjęć i wiele innych możliwości.

W chwili obecnej nie wszystkie elementy strony zostały przeniesione na nową wersję. Brakuje działów Znalzłem dom, Za tęczowym mostem, cześći Kota w Sztuce i Katalogu Lecznic. Te treści przeniosę wkrótce w miarę możliwości.

Zapraszam do oglądania zdjęć kotów i nietylko. Części galerii wymieniłam na nowe, lepszej jakości zdjęcia. Pojawi się tez sporo nowych galerii zdjęć. Czasami fotografuję amartorsko dlatego na tej stronie pojawią się także zdjęcia o innej tematyce, nie tylko kocie.

Katalog lecznic weterynaryjnych w Warszawie jest na razie w budowie. Jest tu możliwość aby lecznice same dopisywały swoje dane (za darmo). Katalog jest moderowany.

Ogłoszenia o zwierzętach - zostaną całkowicie zmienione. Niestety obecne ogłoszenia nie będą już działać i należy je wpisać ponownie, gdy tylko serwis ogłoszeniowy zacznie działać.

Zapraszam do oglądania strony - Malgorzata


Koty znalazły domy