Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Bezpieczny Sylwester

sylwester niebezpieczny dla kota i psa

Przed nami noc sylwestrowa. Dla naszych kotów wybuchy sztucznych ogni i hałas mogą być źródłem stresu - zwłaszcza dla zwierząt wrażliwych na wystrzały. Idealnie byłoby w takim wypadku spędzić tę noc z naszym kocim przyjacielem, nie zawsze jednak jest to możliwe. Jeśli więc wybieramy się na bal sylwestrowy, zadbajmy o to, aby kot spokojnie przetrwał tę noc.

 

W Sylwestra w ogóle nie wypuszczajmy kota z domu, może się zdarzyć, że nie wróci przed naszym wyjściem na karnawałowe przyjęcie. Dokładnie pozamykajmy drzwi i okna, nie zapomnijmy również o zamknięciu "kocich drzwiczek" znajdujących się w drzwiach lub oknach. Dzięki temu przestraszonemu zwierzakowi nie uda się uciec z domu. Co roku właśnie w takich sytuacjach wielu właścicieli traci swoich ulubieńców. Przerażone zwierzaki nie mogą znaleźć powrotnej drogi do domu, bardzo często ulegają groźnym wypadkom.

 

Przygotujmy kotu posłanie w najciemniejszym miejscu lub tam, gdzie czuje się on najbezpieczniej (zwykle tym miejscem jest łazienka lub szafa). Zasłońmy okna, spuśćmy żaluzje. Aby wyciszyć odgłosy dochodzące z zewnątrz, możemy dodatkowo uszczelnić okna kocami.

 

Wychodząc zostawmy włączoną spokojną muzykę, która częściowo zagłuszy wybuchy sztucznych ogni. Przed wyjściem postarajmy się pobawić się z kociakiem, tak by był trochę zmęczony.
Po północy powinniśmy jak najszybciej wrócić do domu, żeby sprawdzić, jak czuje się nasz podopieczny.
z&z


KOT 12 - listopad 2008
magazyn dla miłośników kotów.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.