Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2


KOT pomógł psu

Czternasty dzień grudnia był szary i deszczowy. Gdy Adam wracał do firmy, zobaczył małą psinę na skraju pustej drogi, wokół ani domostw, ani ludzi. Psiego niemowlaka ktoś najprawdopodobniej zostawił na pastwę losu. Tak szczeniak trafił do redakcji KOTA... patrząc błagalnie na otaczających go ludzi. Nie było łatwo, biedna psina, zapchlona, zagrzybiona i głodna siedziała nieco zestresowana, ale po chwili była już syta i miała ciepło. Prawie wszyscy w KOCIE mają zwierzaki, często nie jedno... ale dzięki dziewczynom z Policji dla Zwierząt, Agnieszce Machim i Annie Szarwillo, udało znaleźć psinie nowy, dobry dom. Na Nowy Rok KOT życzy DUKATOWI i jego właścicielce szczęścia, a wszystkim bezdomnym zwierzakom, by znalazły swoich dobrych ludzi.
AQ

KOT 1 - styczeń 2007
magazyn dla miłośników kotów.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.