Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Kot Simona pomoże schronisku

Kota Simona zna chyba każdy miłośnik zwierząt. Filmy, książki i kalendarze z tym sympatycznym czworonogiem zdobyły niesamowitą popularność na całym świecie. Teraz, przy okazji premiery najnowszych książek z tym uroczym sierściuchem, kot Simona postanowił pomóc zwierzętom przebywającym w schronisku.

Nowa książka z przygodami kota Simona, choć składająca się z samych rysunków, opowiada spójną historię, która wyda się znajoma chyba każdemu właścicielowi kotów.

W życiu kota Simona pojawia się małe, bezbronne stworzenie – zaadoptowany przez Simona mały kotek. Wraz z nim świat naszego sympatycznego kocura zostaje wywrócony do góry nogami. Zaczyna się bezwzględna walka o względy Simona. Z czasem kot Simona przekonuje się jednak do swojego małego przyjaciela. Pomaga mu przystosować się do nowych warunków. W końcu kot Simona staje się dla swojego młodszego kolegi prawdziwym mentorem.

 

- W książce kot Simona często pomaga swojemu nowemu przyjacielowi. My doszliśmy do wniosku, że ciekawym rozwiązaniem będzie jeśli nasz bohater pomoże również swoim czworonożnym kolegom w „realu”. Tym bardziej, że zbliża się zima i schroniskom przyda się każda pomoc – mówi Michał Maciejewski, Strategy Director w agencji Pitted Cherries, która realizuje kampanię.

Celem akcji promocyjnej książki jest pomoc schronisku, w którym przebywają czworonożni koledzy kota Simona. Akcja zostanie przeprowadzona na Facebooku oraz w serwisie aukcyjnym.

- Trudno przewidzieć ile pieniędzy uda się nam zebierać. Mam nadzieję, że będzie to suma, która w znaczący sposób pomoże zwierzakom – dodaje Michał Maciejewski.

Internauci często pomagają zwierzętom

Facebookowicze już nie raz pokazali, że potrafią się zorganizować.

Inicjatywy, w których konsumenci angażują się w pomoc czworonogom aktywizują setki tysięcy internautów. Przykładem może być chociażby kampania STOP PUSTYM MISKOM – POMAGAMY SCHRONISKOM! Udział w niej zadeklarowało ponad 250 000 użytkowników Facebooka.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.