Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Szanowni Państwo,   powraca Kot Simona!

Mamy dla Państwa kalendarz ścienny z Kotem Simona na rok 2012  i Kota Simona na każdy dzień 2012.

Codziennie możecie odkrywać rysunki Simona Tofielda oraz czytać wyimki z klasyki literatury polskiej i światowej o kotach.

Powtórzmy zatem – Dzień bez Kota Simona jest dniem straconym!

 

Jest już ponad 20 000 fanów kota Simona! Może być więcej? Może. Wejdź na www.facebook.com/kotsimona1.

Dowiesz się o wszystkich premierach jako pierwszy; masz szansę zdobyć książki, kalendarze, gadżety z Kotem Simona, a co najważniejsze: wymienić korespondencję z nim samym!


 

Kot Simona, Kalendarz 2012, premiera 7 września 2011 r., kalendarz ścienny

Rok 2011 to dobry rok – na każdej ścianie mógł zawisnąć kalendarz z kotem Simona.
Rok 2012 nie będzie gorszy. Znów pojawi się kalendarz ścienny, a w nim same nowości oraz takie święta, o których się ludziom nie śniło (bo po pierwsze – koty nie zawracają sobie głowy innymi, niż Światowy Dzień kota 17 lutego i  przypadający na 17 listopada Dzień Czarnego Kota oraz po drugie – każdy dzień jest kocim świętem, więc o czym tu pamiętać).

Przygody Kota Simona znane są przede wszystkim z cyklu filmów animowanych, nad którymi Simon Tofield od początku do końca pracuje sam – zajmuje się nie tylko rysowaniem, ale również tworzeniem ścieżki dźwiękowej (podkłada także głos kotu). Filmy te cieszą się niezwykłą popularnością i sympatią wśród widzów na całym świecie, co potwierdzają opinie fanów:

Genialne! Proszę o więcej!!!
Życie jest dobre, kiedy jest nowy Kot Simona!
Tylko prawdziwy miłośnik kotów mógł stworzyć tak zabawne, a równocześnie tak autentyczne filmy.
Absolutnie fantastyczne!
Wszystkie filmy o kocie Simona są cudowne!

Filmy z Kotem Simona obejrzało na YouTube ponad 150 milionów widzów!

Simon Tofield jest angielskim rysownikiem, współpracującym m.in. z „The Daily Mirror”, i reżyserem związanym z wytwórnią Tandem Films. Jego pasje to malarstwo i przyroda, lubi spędzać czas na wolnym powietrzu. Oczywiście uwielbia koty – teraz ma ich cztery.

Przygody kota Simona znane są z cyklu filmów. Animacje te zdobyły w 2008 roku kilka wyróżnień: Nagrodę YouTube „Blockbuster”, British Animation Award w kategorii Humor oraz Prix Animation na międzynarodowym festiwalu Tres Courts.

Wydawnictwo W.A.B. opublikowało albumy Kot Simona. Sam o sobie (2009), Kot Simona. Za płotem (2010), Kot Simona i kociokwik (2011) oraz kalendarze zeszytowe i ścienne. Książki Tofielda ukazały się w dwudziestu siedmiu krajach i wszędzie trafiły na listy bestsellerów.

Jest już ponad 20 000 fanów kota Simona! Może być więcej? Może. Wejdź na http://www.facebook.com/kotsimona1

 


 

 kot Simona kalendarz na 2012

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.