Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Rotweilerka Beza

Suczka Beza

Beza to ulubiona suczka mojego ojczyma. Sąsiadka kiedyś zwirzyła mu się, że potrzebuje, jak się wyraziła, "jakiegoś chłopiny dla suczki". Ojczym został swatem, gdyż jego kolega był właścicielem dorodnego rotweilera, a w nagrodę dostał szczeniaka.
Mama z początku nie była zadowolona z dwóch psów ale jakoś jej wytłumaczyliśmy, że obronny pies jest potrzbny.
Beza jest spokojmym psem. Gdy była szczeniakiem praktyczni nie było z niej wiele pociechy bo ciągle spała. Teraz wydaje się wielka, zwalista i powolna, w odróżnieniu od małego Goblina, który biega szybko jak mróweczka na swych krótkich łapkach. Jednak już widać jak szybkie i silne jest to zwierzę. Trochę się boję z nią wychodzić na spacer. Ma ogromną siłę i jak szarpnie znienacka można wyrżnąć o ziemię.

Beza Beza

 

 
Beza Beza
Beza już starsza
Beza Beza

Beza na szkoleniu

Beza Beza
Tomek szkoli Bezę
Beza Beza
Tomek szkoli Bezę

Beza umarła w wieku 7 lat. Chorowała 4 miesiące z przerwami, właściwie nie wiadomo na co.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.