Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

adopcja kota dorosłego

Maciuś jest kotem wyrzuconym przez poprzedniego opiekuna. Karmiciele wspominali o jakimś kocie oswojonym błąkającym się po ulicach. Postanowiłam się nim zaopiekować i znaleźć mu nowy dom. Po kilku wycieczkach z transporterem pod wskazane miejsce spotkałam uroczego, niepozornego buraska, który mruczał, domagał się głaskania i wyraźnie chciał ze mną iść. Po badaniu u weta okazało się, że to zdrowy, młody chłopczyk. Został wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Moje koty nie przyjęły go zbyt przyjaśnie, zwłaszcza, że Maciuś okazał się zadziornym urwisem, który ciągle je zaczepia. Mimo dość długiego pobytu, ruda rodzinka nie zaakceptowała buraska. Nie dochodzi do żadnych większych konfliktów ale o przyjaźni nie ma mowy. Filutek jest najbardziej toleranyjny ale kocice często witają buraska burczeniem.

Okazało się, że ten znaleziony na ulicy, dorosły kocurek nie sprawia żadnych kłopotów w domu: nie brudzi, nie znaczy, nie niszczy kwiatów doniczkowych. Załatwia się do kuwety. Nie chodzi po meblach.
Jest kocim wesołkiem, uwielbia zabawy piłeczkami i myszkamu.

Maciuś został adoptowany przez rodzinę z dziećmi. Mimo że jest kotem dorosłym bardzo łatwo się przystosował i zaadaptował w nowym domu.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.