Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Hieronim Bosch

Raj ziemski, lewe skrzydło tryptyku Ogród Rozkoszy Ziemskich 1503.
Kot został uhonorowany jako jedno z boskich, rajskich zwierząt. A dlaczego? Bo łapie myszy i szczury - grożnych wrogów ludzi, którzy nie tylko ogołacali ludzkie spichlerze ale roznosiły zarazę, która w średniowieczu zdziesiątkowała ludzność Europy.Narodziny Jana Chrzciciela i chrzest Jezusa - miniatura z godzinek mediolańsko-turyńskich 1424 - przedstawia wnętrze ówczesnego domu, gdzie domownikami są też pieski i kotki.

 

Jan Van Eyck

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.