Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

William Hogarth

Dzieci Grahama 1742

W owym czasie śmiertelność niemowląt była duża i najmłodsze dziecko (pierwsze od lewej) nie żyło już w chwili malowania tego obrazu. Kot patrzący na ptaka w klatce symbolizuje nieuchronność losu.


Cztery stadia okrucieństwa 1750

Znęcanie się nad zwierzętami miało miejsce w historii i niestety ma miejsce do dziś. Piętnując okrucieństwo panujące w XVIII-wiecznej Angilii William Hogarth ukazuje walki kotów. Ludzie zakładają się, który z kotów przeżyje śmiertenlą walkę. Wkrótce ten krwawy sport zostały zabroniony.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.