Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Twój kot, Gina Spadafori, Paul D. Pion

"Książka Twój kot jest tym dla miłośników kotów, czym jest kocimiętka dla ich ulubieńców. Udziela porad na temat opieki nad kotem, opisuje jego zachowania, a wszystko to okrasza fantastycznymi ciekawostkami. Całość przyprawiona do smaku humorem, dzięki czemu bawi ucząc."
Amy Shojai autor literatury na temat zwierzał i prezydent Cat Wrilers. Assoeiation

"Książka Twój kot jest wspaniała. Jej lektura jednocześnie uczy i bawi wszystkich właścicieli kotów - zarówno tych nowych, jak i tych doświadczonych."
Colleen Currigan DVM Veterinarian Homecare for Cats

"Chcesz mieć kota lub kociaka, ale nie za bardzo wiesz, czym się różni calico od kota perskiego i syjamskiego? A może nasłuchałeś się okropności na temat usuwania pazurów, kastrowania, sterylizacji lub o 1icznych przypadłościach, na jakie może zapaść to sympatyczne zwierzę? Jak już znajdziesz zwierzaka dla siebie, to się nie zamartwiaj!" "Z książką Twój kot poradzisz sobie - znajdziesz w niej wskazówki ekspertów, porady techniczne i sugestie dotyczące wyboru kota, który będzie pasował do Twojego stylu życia. Dzięki niej zrozumiesz jego zwyczaje i przywary i nauczysz się o niego troszczyć." "Zajrzyj do tej książki, a dowiesz się, jak: "

"Wybrać najlepszego kociego towarzysza ze schroniska, od hodowcy lub z innego źródła .Zwalczyć złe zachowania, takie jak: drapanie. znaczenie terenu moczem i załatwianie się poza kuwetą. Rozpoznać najczęściej występujące kocie choroby i wybrać odpowiedniego weterynarza .Porozumiewać się z kotem i właściwie odczytywać jego mowę ciała .Chronić kota przed najczęstszymi zagrożeniami domowymi. Kupić odpowiednie zabawki, przyrządy do czesania, kuwetę i inne akcesoria .Pielęgnować kota. by był zdrowy i wesoły . Wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń, aby utrzymać go w formie i kondycji .Podróżować z kotem i jak znaleźć mu opiekę na czas Twojej nieobecności."

O autorach:
"Gina Spadafori: Gina jest autorką wielokrotnie nagradzanej kolumny poświęconej zwierzętom, która ukazuje się w całych Stanach Zjednoczonych w gazetach wydawnictwa Universal Press Syndicate i w Pet Care Forum w America Online. Jest autorką wspaniale sprzedającej się książki Twój pies, uznanej za najlepszy podręcznik przez The Dog Writers Association of America. Gina jest również członkiem kierownictwa Cat Writers' Association."

"Paul D. Pion: jest dyplomowanym weterynarzem-kardiologiem, który odkrył niedobory tauryny w komercyjnych karmach dla kotów, dzięki czemu uratował życie tysiącom zwierząt- jest założycielem i prezydentem The Veterinary Information Network lnc .największego sieciowego serwisu dla zawodowych weterynarzy"


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.