Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Czy wiesz wszystko o kotach - Richard Foster, Francine Hornberger

RECENZJA EKSPERTA:
Lubisz koty? Chciałbyś wprowadzić pod swój dach mruczącego przyjaciela? A może już dzielisz z nim życie?
Jeśli tak, czy jesteś pewien, że dobrze się rozumiecie?
Ta mądra, a jednocześnie przyjemna w lekturze książka, zawierająca pytania i odpowiedzi dotyczące kociego zdrowia, psychiki i kociej codzienności, pokaże Ci, jak wzbogacić swe życie o urocze mruczenie puszystego i, co ważne, szczęśliwego przyjaciela. Koniecznie przeczytaj tę książkę!

Wojciech - Albert Kurkowski
redaktor naczelny miesięcznika KOT

Książka Czy wiesz wszystko o kotach? to prawdziwe wyzwanie dla każdego, kto uważa się za miłośnika i znawcę kotów. W wyjątkowej formie wciągających quizów uświadamia nam, że koci świat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. W przyjemny sposób dostarcza wyczerpujących odpowiedzi i cennych informacji z zakresu wiedzy felinologicznej.

Znajdziecie tu odpowiedzi na wiele pytań dotyczących m.in.:

  • dostosowania domu dla bezpieczeństwa kota
  • wyboru idealnego lekarza weterynarii
  • opieki nad chorym kotem
  • zwalczania złych nawyków (kota i twoich)
  • nadwagi u kotów
    i wielu, wielu innych ważnych zagadnień

O autorach słów kilka:

Ronald Rosen, popularny lekarz z tytułem doktora nauk weterynaryjnych (DVM), pracujący w zawodzie od ponad dwudziestu lat, współwłaściciel The North Shore Animal Hospital oraz the South Bellmore Veterinary Group. Ma pięć kotów: Cody'ego, Sabrinę, Brittany, Lily oraz Willa.

Francine Hornberger wielka miłośniczka kotów; właścicielka firmy wydawniczej i wysyłkowej Hornberger Publishing Services w Nowym Jorku. Jest autorką ponad dwudziestu książek. Ma dwa koty: olbrzymiego maine coona o imieniu Fluffy i czarnego, krótkowłosego kociaka Josie

CENA DETALICZNA: 26,50zł
Rok wydania : 2007
Wydanie : 1
Ilość stron : 180
Oprawa : miękka, papier - offset.
ISBN 978-83-7579-007-8

www.galaktyka.com.pl , kontakt: 042 639-50-18, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.