Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Bruno Andreas Liljefors - 1860-1939 - malrz szwedzki malujący głównie sceny z życia natury. Był myśliwym i malował koty jako łowców polujących na ptaki i gryzonie. Malował też swojego kota Jeppe. Nawet trzymał w domu wiele zwierząt aby mieć modele do malowania i aby obserwować ich wygląd i zachowanie.

Wzorował się na impresjonizmie i starał się uchwycić desenie jakie tworzy natura, zwierzęta na tle natury.

liljefors

 

 

George Caleb Bingham (March 20, 1811 - July 7, 1879)

Amerykański malarz


Na obrazie Handlarze futer na Missouri widać czarnego kota przywiązanego do łodzi. Przypuszcza się też, że jest to mały niedźwiadek.

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.