Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Clara Peeters (1607–1621) holenderska malarka 17-wieczna pochodząca z Antwerpii. Jej życie jest mało znane. Była jedną z pierwszych kobiet malarek holenderskiego złotego wieku. Specjalizowała się w martwej naturze i malowała głównie jedzenie, naczynia kuchenne, różne rodzaje sera.

Prawdopodobnie porzuciła malarstwo po ślubie. Nie jest to jednak pewne, gdyż pojawiły się informacje o jej pracach z późniejszego okresu. Niektórzy badacze twierdzą, że prowadziła małą szkołę artystyczną.

Jej malarstwo nosi cechy dojrzałego malarza, który odbył szkolenie. Jednak nie ma żadnych informacji gdzie się uczyła ani żadnych wzmianek w dokumentach gildii malarzy. Niektórzy badacze podejrzewaja, że mogła być córką malarza. Jednak część zapisów gildii zaginęła i stąd może pochodzić brak wzmianek o jej nauce malarstwa. Byla jednak członkiem gildii, gdyż na jej pracach znajdują się stemple gildii.

 

 

 

Clara Peeters A still life with carp


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.